Jesteś tutaj: Start / III Grupa Kubusiaczki

III Grupa Kubusiaczki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!

W związku z wyjątkową sytuacją, która powstała w efekcie wystąpienia epidemii COViD-19 zobowiązane jesteśmy do edukacji zdalnej. Choć sytuacja może Nas wszystkich nieco przerażać, jesteśmy pewne, że z tak fantastyczną drużyną jaką jesteście DAMY RADĘ!

Zapraszamy Was do korzystania z materiałów, które dla Was przygotowujemy. Propozycje zadań edukacyjnych i zabaw będą na bieżąco pojawiać się  tej własnej zakładce. Jednocześnie pragniemy poinformować, że aktywnie działamy na przedszkolnym Facebooku, gdzie również Państwa zapraszamy!

 W razie pytań z Waszej strony czy też chęci konsultacji pozostajemy do dyspozycji. Większość z Państwa otrzymała dziś od nas wiadomość na pocztę email. Jeśli tak się nie stało odezwijcie się proszę do nas na adres: p1-kubusiaczki@wp.pl , ponieważ nie do wszystkich posiadamy kontakt, a może potrzebujecie go po prostu zaktualizować.

Będzie nam bardzo miło, jeśli w tym trudnym czasie uda nam się pozostać w stałym kontakcie i świetnie się bawić, bo przecież to zabawa i nauka przez zabawę jest dla Naszych dzieci w okresie przedszkolnym najważniejsza.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

wychowawczynie:

Kinga Kowal

Izabela Duchant-Raszewska

 

 

Artykuły

21 czerwca 2020

Lato (22.06-26.06.20r.)

Kochani, witam w ostatnim tygodniu przed wakacjami! Zapraszam Was do zabaw o tematyce letniej-obiecuję, nie będę Was zbytnio męczyć... Przecież czuć już klimat wakacji Wyluzowany

lato

Czytaj więcej o: Lato (22.06-26.06.20r.)
15 czerwca 2020

Wakacje (15-19.06.20r.)

Witajcie Kochani! Wielkimi krokami zbiliżamy się do upragnionych WAKACJI... Choć w tym roku rzeczywistośc może wyglądać nieco inaczej to trochę juz pomarzymy o letnim czasie i wyprawach-zapraszam!

słońce

Czytaj więcej o: Wakacje (15-19.06.20r.)
7 czerwca 2020

Zmysły pomagają poznać świat (08-12.06.20)

Witajcie w kolejnym tygodniu! Będziemy mówić o zmysłach. Zapewne świetnie pamiętacie, że jest ich 5: wzrok, smak, dotyk, słuch i węch. Zapraszam do wspólnej sensorycznej zabawy :-)

Czytaj więcej o: Zmysły pomagają poznać świat (08-12.06.20)