DYŻUR WAKACYJNY- SIERPIEŃ 2020

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

  wakacje

Informacja dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym

 Szanowni Państwo, 

wyjątkowy czas pandemii koronawirusa wymaga podejmowania nadzwyczajnych decyzji. Z myślą o Państwa komforcie, starając się przygotować dogodny harmonogram pracy przedszkoli w gminie Krosno Odrzańskie, informujemy, że również w sierpniu będzie możliwość skorzystania z opieki przedszkolnej. 

Mimo, że we wrześniu, na zebraniach w poszczególnych placówkach, wspólnie ustalono, że przerwa wakacyjna obowiązywać będzie właśnie w tym miesiącu, dzisiaj wiemy, że potrzeby rodziców uległy zmianie. Nasza reakcja nie mogła być inna jak tylko przygotowanie opieki, szczególnie dla dzieci rodziców pracujących. Dyżur będą pełnić Przedszkole nr 4 oraz Przedszkole w Osiecznicy (w każdej z placówek, zgodnie z wytycznymi, 16 miejsc). 

Uwaga! Aby skorzystać z opieki należy wypełnić deklarację (do pobrania na stronie www.krosnoodrzanskie.pl albo bezpośrednio w placówce) i złożyć w macierzystym przedszkolu do 15 lipca 2020 r. lub wysłać jej podpisany skan/zdjęcie na adres e-mail placówki. 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, pierwszeństwo w przyjęciu dziecka na dyżur wakacyjny będą mieli rodzice spełniający kryterium aktywności zawodowej. 

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Dyrektorami poszczególnych Przedszkoli lub z Panią Jolantą Adułło-Hoffmann, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim,   tel. 68 410 97 80.

Pliki do pobrania